MISTNÍ KNIHOVNA BUDE AŽ DO ODVOLÁNÍ OD 15.5.2017 UZAVŘENA.
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Místní knihovna zve na akci "DARUJ KNIHU"

Místní knihovna všechny srdečně zve na akci "DARUJ KNIHU". Přijďte v úterý 21.3. ve 13 h. do knihovny a darujte knihu, která vám doma zabírá místo.
Těším se na vás.

Milí čtenáři,
knihovna bude během jarních prázdnin otevřena v těchto hodinách:
úterý: 15:00 - 17:00 h
středa: 16:00 - 18:00 h.

Těším se na vás.

Čtení pohádek v místní knihovně

Milí čtenáři,

měsíc březen je jako tradičně věnován knihám. Tématem letošního ročníku jsou babičky. Jaká je vaše babička a vypráví vám pohádky před spaním? Přijďte si každé březnové úterý do knihovny o babičkách vyprávět. Sebou můžete vzít svou oblíbenou knihu, ze které budeme společně číst.

Začínáme již 7. 3. 2017 od 13 hodin.

Těším se na setkání s Vámi.

Místní knihovna bude v úterý 31.1. a ve středu 2.1.2017 z důvodu nemoci uzavřena.

Děkuji za pochopení.

Místní knihovna bude od zítra, tedy 24.1.2017 OTEVŘENA.

Přijďte si prohlédnout nové prostory a zapůjčit nové knihy. Otevíráme podle provozní doby, tedy od 13 - 15h.
Těším se na Vás.

Posunutí termínu otevření knihovny:

Z technických důvodů bude knihovna otevřena 24.1.2017.

Všem děkuji za pochopení a těším se na Vás.

Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ BUDE MÍSTNÍ KNIHOVNA OTEVŘENA AŽ 17.1.2017. DĚKUJI VŠEM ZA POCHOPENÍ A TĚŠÍM SE NA VÁS.

Místní knihovnu otevřou "samé jedničky"

Mílí čtenáři,

místní knihovna se pro všechny otevře 11.1.2017 v 16 hodin. V dalších týdnech bude otevírací doba již beze změny. Tedy v úterý od 13 - 15 hodin, středa 16 - 18 hodin.
Děkuji za pochopení a těším se na Vás.

V novém roce bude knihovna opět otevřena!!

Milí čtenáři,

knihovna se pro Vás v novém roce opět otevírá. A na co se můžete těšit? Především na nový, moderní prostor, vybavení a knihy, kterých není nikdy dost. Přijďte se podívat, zapůjčit si nebo jen prolistovat stránky knih.

Otevíráme 10.1.2017.

UZAVŘENÍ KNIHOVNY

Milí čtenáři,

z provozních důvodů bude knihovna od 29.6.2016 do odvolání UZAVŘENA.

Děkuji všem za pochopení a přeji krásné léto.

Vaše knihovnice

Jarní nadílka nových knih

Milí čtenáři,

příjďte si prohlédnout nové knihy pro děti i dospělé. Čeká na Vás nová beletrie, pohádky i napínavé příběhy známých i méně známých autorů.

Nové knihy pro děti

Milí čtenáři místní knihovny,

přijďte si prohlédnout nové knihy, které jsou zaměřené zejména na nejmladší "čtenáře". Nabízíme Vám tyto tituly:

Povídání se zvířádky
Hravá školka hezkého chování
Pohádky z parkoviště
Bez práce nejsou koláče
Cesta do středu země

a další.

Těším se na Vaši návštěvu.

Vaše knihovnice

V novém roce nové časopisy

Knihovna nabízí svým čtenářům od ledna nové tituly časopisů, a to časopis Maminka a Apetit. Zároveň přijímám návrhy na další nové časopisy a knihy, které byste rádi, milí čtenáři, měli v knihovně k dispozici.

Výběr poplatku za půjčování knih v roce 2016

Prosím všechny čtenáře místní knihovny o uhrazení ročního poplatku ve výši 30 Kč dospělý, 15 Kč dítě. Poplatky budu vybírat v době od 1.1.do 31.3.2016. Předem všem děkuji za spolupráci.

V novém roce opět čtení a vyprávění pohádek v knihovně

V letošním roce se na vás opět těším se čtením a vyprávěním pohádek pro děti, a to každou středu v době od 15:30 do 17:30 hodin.

Uzavření knihovny

Místní knihovna oznamuje svým čtenářům, že bude ve dnech 23. 12. a 30. 12. 2015 UZAVŘENA. Přeji všem příjemné prožití vánočních svátků a těším se na vás v novém roce 2016.

Nové knihy pro děti a dospělé

Danuta Ciszak Rekordy ze světa zvířat
Trevor Brandley Greive Když se nic nedaří
Andy Charman 100 nejzajímavějších živočichů
Zděněk Špinar Velcí dinosauři
Zuzana Koubková Rytíř zelené růže
Nora Roberts Klíč světla
Wolfgang Hohlbein Vlčí srdce
Jackson Braun     Kočka, která zhasínala světlo
Hannah Kate Sackett Poznávejte zvířata
Alan MacDonald Rošťák Bertík
Anna Casalis Milé přitulení
Agnes Abécassis Bože, první vráska
Táňa Kubátová Dívka, již jsi tu zanechal
Lisa Gardner Neboj se
František Niedl Čekání na nekonečno
Barbara Cartland Král bez srdce
Irene Obermannová Láska
Lucie Whitehouse Než jsme se poznali
Jen Calonita
Léto, jak má být

Předvánoční čtení a zpívání v knihovně!

Chcete se naladit na vánoční svátky? Poslechnout si vyprávění o vánocích, zimě nebo zazpívat koledu? Tak přijďte ve středu, 2.12.2015 do místní knihovny. Těším se na setkání s vámi.

Čtení v knihovně pro malé i velké!

Každou středu se můžete těšit na vyprávění a čtení pohádek pro děti. Vítám samozřejmě i velké posluchače. Přijďte si poslechnout vyprávění o Beránkovi a ovečce, Malé čarodějnici, rýmované pohádky a další.

Nepřehlédněte zajímavé odkazy!

V sekci Zajímavé odkazy najdete přesně to, co slibuje její název. Vybrali jsme užitečné rádce pro výběr skvělé knihy přesně pro Vás „na míru“! Uspokojí ty, co hledají tip na něco čtivého (například napínavou detektivku), i ty pátrající po netradičních formátech (například mluvené slovo pro nekonečné žehlení).

Vaše knihovna má nový web!

Vaše knihovna má nové internetové stránky. A má z nich velkou radost. Věříme, že se Vám líbí, najdete zde vše potřebné a budete se často a rádi vracet, abyste zjistili, co je nového, které knížky přibyly a jaké akce chystáme.